Serwery dedykowane

Świadomość potrzeb
Oak Hosting to najlepsza na rynku usługa serwerów dedykowanych. Najwyższej klasy sprzęt i profesjonalna obsługa, to znakomita oferta dla dużych serwisów społecznościowych, rozbudowanych portali internetowych, czy skomplikowanych stron. Wszystko dla wymagających, znających swoje potrzeby Klientów.
Najwyższa jakość
Z Oak Hosting masz pewność, że strona którą nam powierzysz, będzie działać bezawaryjnie przez 365 dni w roku. Wychodząc na przeciw potrzebom, oferujemy zaawansowane opcje, pozwalające zwiększyć - w razie konieczności - wydajność i bezpieczeństwo urządzeń obsługujących Twoje strony.
Dbałość o szczegóły i ciągły rozwój
Serwerownia Oak Hosting znajduje się pod całodobową opieką obsługi technicznej, która monitoruje pracę infrastruktury i reaguje w przypadku jakichkolwiek problemów. Lata naszych doświadczeń w rozwijaniu usług hostingowych, przyniosły jakość i uznanie wielu zadowolonych Klientów.
Profesjonaliści dla profesjonalistów
Jakość naszych usług, to jakość Twojej firmy. Znakomicie przygotowane usługi to jednak nie wszystko. W trosce o Klienta, dokładamy wszelkich starań, by współpraca odbywała się na najwyższym poziomie kultury biznesowej.

Oak Hosting to:

Cena : 99 EUR / m-c